1-Müşteri Çözümleri: Elektrik

Müşterilerimizin elektrik tedarik sorumluluğunu üstlenerek, piyasa düzenleyeci kurumların belirlediği sınırlar ve gereklilikler doğrultusunda bir portföy oluşturup, bu portföyü yönetiyoruz. Elektrik Ticareti ekibinin ticaretini yaptığı bütün ürünleri, müşterilerimize uyarlayarak onlara elektrik maliyetleri konusunda sınırsız esneklik sağlıyoruz. Dijitalleşme hedefimiz çerçevesinde müşterilerimize ihtiyaçları olan bilgilere kolayca erişebilecekleri platformlar sağlıyoruz.

2-Müşteri Çözümleri: Doğal Gaz

Doğal Gaz Ticaret ekibimizle koordineli olarak, müşterilerimize dönemsel sabit fiyatlı veya değişken fiyatlı gaz tedarik opsiyonları sunuyoruz. Gaz ve elektriği gerekirse bundle ürün olarak sunup, tüketicilerin “enerji”nin her alanındaki çözüm ihtiyacına kavuşmasını sağlıyoruz.

3-Müşteri Çözümleri: Yeşil Çözümler

Hem uluslararası arenada hem de özellikle Euro bölgesinde "Yeşil" çözümlere artan vurgu, bunu gelişen bir iş kolu haline getiriyor. Sayıları giderek artan sanayiciler, gelişmiş ekonomilere ihracat yapmak için gönüllü karbon dengeleme ihtiyacını vurgulamaktadır.

Yenilenebilir santrallerimizde üretilen elektriği Dünya’daki en yaygın ve en prestijli gönüllü sertifika programları tarafından sertifikalandırıyoruz. Müşterilerimizin çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik raporların kullanılmak üzere bu sertifikaların tedarik ve ticaretini yapıyoruz. Müşterilerimizin yalnızca elektrik tüketimlerinden kaynaklanan veya bütün karbon ayak izini düşürme (üretim, lojistik kaynaklı vs) tercihine göre farklı çözüm önerileri sunarak müşterilerimize değer katıyoruz.