Elektrik Ticareti-Türkiye

Toptan Elektrik Ticareti: Tezgah-üstü ve VİOP piyasalarında tecrübeli kadrosu ve detaylı analizleriyle piyasanın oyun kurucusu görevini üstleniyor; piyasa oyuncularının ihtiyaçlarını karşılarken yüksek değer üretiyoruz. Tüm piyasalarda her daim alım/satım kotasyonları bulundurarak piyasa likiditesi oluşmasına katkı sağlıyoruz.

Elektrik Ticareti-Avrupa

Uzun yıllardır komşu ülkelerle elektrik ithalatı ve ihracatı yapan şirketimiz; başta Bulgaristan olmak üzere Sırbistan ve Macaristan gibi ülkelerle ticaretine devam etmektedir. Artan ticaret hacmi ve bilgisiyle ithalat/ihracat faaliyetlerini bir adım öteye götürme kararı alarak Avrupa’da faaliyet gösterecek Enerjisa Europe’u devreye aldık. Enerjisa Europe ile birlikte IBEX, SEPEX, HUPX, EEX gibi platformlarda aktif ticarete başlayarak, ülke sınırları dışında da ticaret yapmaya başladık.

Müşteri Şikayetleri İletişim: ticaretmusteri.iliskileri@enerjisauretim.com

EPDK’nin 26.09.2018 tarihli ve 47818 sayılı Tedarikçilere Gelen Şikayetlere İlişkin Bildirim hk konulu talebi gereği Şirketimizin bildirim yapma yükümlülüğü kapsamında 2022 Nisan ayı içinde elektrik müşterilerimiz tarafından tarafımıza iletilen herhangi bir bildirim bulunmadığını bilgilerinize sunarız.