GELİŞİM FIRSATLARI

GELİŞİM FIRSATLARI

Eğitim ve gelişim programlarımızı farklı çalışan profillerine ve farklı mesleki ihtiyaçlara uygun olacak şekilde çeşitlendirerek dizayn ediyoruz. Çalışanlarımızın her alanda sürekli gelişimi destekleyen, farklı segmentlere hitap eden eğitim programlarımızla çalışanlarımıza hem mesleki hem de profesyonel gelişim fırsatları sunuyoruz.

Young Energy

Kariyerinin başında yüksek potansiyelli çalışanlarımızın gelişimini destekleyen; şirketimizin değerleri, stratejik hedefleri ve liderlik modeli baz alınarak tasarladığımız gelişim programımız Young Energy ile genç yeteneklerimizin geleceğine yatırım yapıyoruz.

Yaklaşık 1,5 yıllık bir zamana yayılan programımız kapsamında genç yeteneklerin potansiyelleri ve performansları önündeki engellerini kaldırmaları ve kişisel liderliklerini desteklemeleri için farkındalık eğitimleri, yetkinlik eğitimleri, takım çalışmaları, envanterler, ilham veren buluşmalar, liderler ile sohbetler, mentorluk gibi birçok uygulamadan oluşan bir süreç imkanı sunuyoruz. 

T.E.A.M.

Orta kademe yöneticilerimiz için özel olarak hazırlanan T.E.A.M. Yönetici Geliştirme programımızla şirket yöneticilerimizin yönetsel becerilerini geliştiriyoruz. Bu yönetsel beceriler sayesinde, yöneticilerimizin liderliğinde, tüm organizasyonumuzu stratejik hedeflerimize ve geleceğe taşıyoruz.

T.E.A.M. Yönetici Geliştirme programımızla yönetsel gelişimin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanında görev alan, farklı kıdem seviyelerinden yöneticilerimizi bir araya getirerek ortak şirket kültürünü paylaşmalarına imkân sağlıyoruz.

POWER

Üretim alanında santral ve bakım yöneticilerimiz ile dağıtım alanında operasyon yöneticilerimizi, kritik yetkinlikleri doğrultusunda farklı eğitim araçlarıyla destekleyen 1,5 yıl süren gelişim programı sunuyoruz.

Teknisyen Okulu

“Teknisyen Okulu” projemizle meslek lisesi veya meslek yüksek okul mezunu gençlerimize enerji sektörüne özel tasarlanmış bir eğitim ve istihdam imkânı sunuyoruz.

Program kapsamında meslek lisesi veya meslek yüksek okulu elektrik ve makine bölümü mezunu, sektör tecrübesi bulunmayan genç mezunların, hem teknik bilgi seviyesini artırmayı hem de onları aramıza katmayı amaçlıyoruz.

Young Engineers

Yeni mezun genç mühendisleri inovasyon odaklı işe alım süreci ile şirketimize ve ülkemize kazandıran eğitim & gelişim programımız. Şirketimize genç yetenek havuzu oluşturmak, inovasyon kültürü yaratmak ve değişim elçileri geliştirmek amacı ile yürüttüğümüz bu programa 0-2 yıl tecrübeli elektrik & elektronik, makine veya maden mühendisliği bölümlerinden mezun, iyi derecede İngilizce bilen adaylar başvuruda bulunabiliyor.

Ön değerlendirme ve mülakatlar sonrasında seçilen adaylar “Engineering Challenge” kapsamında projeler geliştirerek yöneticilerimizle paylaşır ve değerlendirmeler sonucu başarılı bulunan adaylar Young Engineers programına dahil olurlar. Program boyunca eğitim ve gelişim süreci devam eden genç mühendisler ailemizin de üyesi olur.